Speciaal voor u als sponsor organiseert MPS ‘MPS on Tour’. Als sponsor weet u al veel van MPS en wat wij voor u kunnen betekenen. Maar misschien wilt u dit ook wel delen met uw collega’s. Daar helpen wij graag bij. Zo bent u in korte tijd bijgepraat én neemt u uw collega’s mee in de wereld van MPS. Zo weet u direct welke meerwaarde MPS voor uw organisatie heeft en wij horen rechtstreeks van u welke ideeën, wensen en aanbevelingen u nog heeft voor de toekomst.
Wat houdt deze bijeenkomst in? We praten met u over:
- MPS in het algemeen: de ontwikkelingen van de stichting.
- MPS-onderzoek: onze onderzoekers vertellen over het onderzoek én over de concrete meerwaarde voor uw beheerpraktijk.
- MPS-onderwijs: cursisten, beheerders en/of studenten, vertellen over hun ervaring met de MPS-cursussen aan Wageningen University. Ook vertellen wij u de toekomstige cursussen, als sponsor heeft u voorrang bij inschrijving.
- MPS-activiteiten: wij vertellen u welke activiteiten er zijn zodat u weet welke bijeenkomsten bij u passen.
Wij komen graag bij u langs! De bijeenkomst is online en duurt 1,5 uur. Uiteraard kijken we graag met u naar een bijeenkomst op maat met specifieke onderwerpen die voor uw organisatie belangrijk zijn. Bent u geïnteresseerd? Meld u dan aan via silvie.peters@managingpublicspace.com